Cekilis-var.190.jpg
Kazanc-tablosu.272.jpg
Cekilis-var.518.jpg
Cekilis-var.264.jpg
Uye-ol.950.jpg
Ilk-ve-Tek-As-Baskan.821.jpg

ÜYE YORUMLARI

Nurcan KESKİN - Ekip Lideri / Direktör

Nurcan KESKİN - Ekip Lideri / Direktör

Merhabalar Ben Avrupa Networking, firmasının En üst ekip lideri Nurcan Keskin, siz de benim ekibimde yer alarak kendi ekibinizi kurarak kazanabilirsiniz...

Emine DEMİREL - Malatya

Emine DEMİREL - Malatya

Pierre Cardin Nurcan Keskin güçlü,başarılı,azimli ve tutuğunu koparan bir lider onunla çalışmak bir ayrılacalıktır.

Sizde bu ayrıcalığa sahip olmak isterseniz adres belli.


Sevcan POLAT - İstanbul

Sevcan POLAT - İstanbul

Merhalar ben Pierre cardin Gaziosmanpaşa ilçe direktörü Sevcan Polat.Avrupa Networking katalogdan satış yapmaya  2010 yılında Nurcan Hanımın sayesinde başladım. İyi ki onu tanımısım, bana yol gösterip bilgilerini paylaşan büyük bir lider. Sizinle çalışmaktan gurur duyuyorum.yolunuz açık olsun.Daha nice başarılara.

İyi ki varsınız Nurcan Hanım.

Deniz CAŞTUR - İstanbul

Deniz CAŞTUR - İstanbul

Miorre katalogdan satışa başlarkan gerçek anlamda bu işten para kazanacağımı düşünmeyen birisiydim.Pierre Cardin direktörü Nurcan Hanımın destegi, motivasyonu ve yardımları sayesinde düşüncelerim tamamen degişti. Bu işten gelir elde etmeye başlayınca daha çok çabalamaya başladım. Onun yardımları ve yönlendirmeleri sayesinde şu an büyük bir ekibe sahibim. Arkadaşım ve ekip liderim olan Nurcan Keskin Hanıma destegi için çok teşekkür ederim.

Songül GÜL - İstanbul

Songül GÜL - İstanbul

2010 Yılında bu işe başladım. Avrupa Networking'ten bu kadar para kazanacağımı tahmin etmiyordum. Nurcan Keskin sayesinde bu işten para kazanabileceğimi öğrendim. Benim kazanabileceğimi bana inandırdı ve öğretti. Beni destekledi ve gerçekten bu işten güzel kazanç elde ettim, halen kazanmaya devam ediyorum. Çok güçlü bir ekibe sahip oldum. Burada Nurcan Keskin'in çok büyük faktörü var. İyi ki var, iyi ki hayatıma girdi, iyi ki bana dokunarak benimde bir çok kadının hayatına dokunmamı ve onlara para kazandırmamı sağladı. Nurcan Hanıma her zaman güzel dualar ve iyi niyetler besledim. çünkü bunu çok hak ediyor. Buna vesile olduğu için, sebep olduğu için, yanımda olduğu için ona teşekkür etmek istiyorum. Allah yolunu açık etsin.

İYİ Kİ VARSIN Avrupa Networking   İYİ Kİ  NURCAN KESKİN. TEŞEKKÜRLER, SEVGİ VE SAYGILAR...

Saadet YURDAGÜL - İzmir

Saadet YURDAGÜL - İzmir

Merhaba Ben Pierre Cardin İZMİR DİREKTÖRÜ SAADET YURDAGÜL - Bu işe Nurcan Hanımın, benim internette boncuk işi ilanımdan telefonumu bulup aramasıyla başladım. Daaha önceden de iç giyim satışı yapmş olmamda bana güç verdi, tamam yaparım, neden olmasın dedim ve üye oldum. İlk haftamda 10 üye kaydı yaparak ve sıcak satış yaparak başladım.  Nurcan Hanıma da bu konuda minnettarım. Allah razı olsun diyorum ve bu işe odaklandım. Şu an direktörüm ve çok memnunum. Kaliteyi ucuza satarak müşteri memnuniyetini yaşayarak işime güzel bir şekilde devam ediyorum. Herkesin yapabileceği bir iş, insan istedikten sonra başarıyor.

Herkese bol başarılar ve kazançlar diliyorum...

Nergiz ACI - İstanbul

Nergiz ACI - İstanbul

Canım iyiki varsın ekibinden degilim direktörüm degilsin ama işi öğretensin yardıma ihtiyacım oldugunda ilk seni arar sorardım asla geri çevirmedin yardım edemem demedin herzaman destek oldun Avrupa Network sayesinde tanıştık. ama işi ön plan yapmadan çıkarımız olmadan dost kalabildiklerimizdensin asla hakkını ödeyemem bende bu sektörde helalinden para kazanıyorsam sayendedir cnm seviliyorsun sevgi ile kal Allah herşeyi o güzel gönlüne göre nasip etsin cnm. İstanbul Pierre Cardin 2. Bölge direktörü Nergiz Acı

Beyzanur İNCE - İstanbul

Beyzanur İNCE - İstanbul

Merhabalar ben Pierre Cardin üyesi Beyzanur İnce üniversite öğrencisiyim. Avrupa Networkingle Nurcan Hanım sayesinde tanıstım. Sonra cok güzel kazançlar elde etmeye başladım. Okul masraflarımı çıkarttım ve aileme bile katkıda bulunuyorum. Artık hem okuyorum hemde çalışıryorum. Sizde büyük bir liderle calışmanın ayrıcalığını yaşamak isterseniz doğru adrestesiniz.

Nurhayat Bayar-İstanbul

Nurhayat Bayar-İstanbul

Merhaba,
 
Ben pierre cardin ekip lideri Nurhayat Bayar. Baslangicta yapabilirmiyim diye tereddutlerim vardi. Hatta bir donem vazgecme noktasina bile gelmistim. Ama elimden tutan, yol gosteren ve tum sikintilarimda bir telefon kadar yakinimda olan Nurcan Hanim sayesinde Anka Kuşu misali kullerimden dogdum. Hirsla, sabirla ve azimle kosturmaya, cabalamaya basladim. Suan ulkemizin dort bir yanindan uyelerim var. Muthis bir aile ortami icerisinde birbirimizi destekliyor, sahip cikiyoruz. 
Bu surecte surekli yanimda olan, destegini esirgemeyen NurcanHanim'a cok tesekkur ediyorum.